fbpx

Zajęcia dla przedszkolaków i klas I-III

Kursy języka angielskiego dla dzieci od 4 roku życia oraz klas 1-3 metodągenki

Genki English ,to metoda, która zrewolucjonizowała sposób nauczania języka angielskiego. Dzieci kochają te lekcje za super zabawę, a rodzice za super efekty. Dzieci uczą się mówienia pełnymi zdaniami, wzorem do powtarzania nowych struktur jest native speaker.

Zajęcia nieustannie angażują ucznia poprzez wykorzystanie rewelacyjnej tematyki, multimediów oraz interaktywnych ćwiczeń.
Na każdym poziomie kursy wprowadzają nowe słownictwo i zagadnienia gramatyczne, a powtarzanie całości poznanego wcześniej materiału pozwala na jego bardzo dobre utrwalenie i zapamiętanie (więcej info tutaj)

Zajęcia 1×50 minut lub 2×50 minut

 

Nasi uczniowie:

• kochają angielski, bo uczymy ich tak jak lubią, nowocześnie
• mówią poprawną angielszczyzną
• nie boją się używać j.angielskiego, bo zapewniamy kontakt z rówieśnikami z zagranicy
• mają dostęp do darmowych zajęć dodatkowych, których celem jest dalsze ćwiczenie j. angielskiego , np. przygotowywanie pocztówek z życzeniami dla  Królowej Wielkiej Brytaniii, wymiany międzynarodowe
• mają zapewniony lepszy start w życie

 

Dodatkowo nasi uczniowie mają możliwość nagrania płyty z piosenkami z kursów Genki English w profesjonalnym studiu nagrań.

DLA UCZNIÓW KLAS 0-3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 9 ORGANIZUJEMY PORANNE I POPOŁUDNIOWE KURSY DOPASOWANE DO ICH PLANU ZAJĘĆ. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DARMOWEGO ODBIORU I ODPROWADZENIA DZIECKA NA ŚWIETLICĘ SZKOLNĄ.  OCZYWIŚCIE W KURSACH MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ RÓWNIEŻ OSOBY SPOZA SZKOŁY 🙂 Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

❗❗❗ Aby się przekonać o wyjątkowości naszych zajęć, zapraszamy do udziału w darmowych lekcjach pokazowych ❗❗❗
Zrób rezerwację miejsca już teraz ☎ 502 38 22 18

Szczegóły w zakładce LEKCJE POKAZOWE 🙂

genki

Call Now Button+48 502 38 22 18