fbpx

Opinie

👍Funky English to niesamowite miejsce: dziecko szybko uczy się języka, mówi z ładnym akcentem to również zawiera nowe znajomości. Nauka przez zabawę w super atmosferze dzięki temu dziecko uczy się z przyjemnością. Dużo osób rozmawiając z córką po angielsku jest pod wrażeniem akcentu jakim się posługuje.
Córka zaczęła w wieku niecałych 4 lat. Jesteśmy z Funky English już 3 lata i zostaniemy na pewno dłużej, każdemu polecam i będę polecać szkołę z całego serca.
Nauka w szkole Funky English to przede wszystkim dobra zabawa dla dzieci,miła atmosfera na zajęciach,a Pani lektor prowadzi zajęcia z całkowitym zaangażowaniem „całą sobą 😉” tym samym wciągając w zajęcia dzieci. Dzieci uczą się przez zabawę. Co jakiś czas organizowane są spotkania tematyczne dla dzieci poza godzinami nauki oczywiście w języku angielskim 😊 Rodzice mają dostęp do krótkich filmików z zajęć, gdzie można swoją pociechę zobaczyć w trakcie zajęć. Szkoła wychodzi na przeciw wymaganiom rodziców, poprzez formę nauki, a także kontakt po przez przekazywanie informacji o postępach dziecka w nauce.
„Świetna szkoła stosująca skuteczną metodę nauki języka,angażującą dzieci przez zabawę i praktyczne wyzwania.Lekcje wzbogacone o informacje kulturowe,wydarzenia i urozmaicone „eventy”. A wszystko prowadzone z pasją i na wysokim poziomie.
Jako anglista-zdecydowanie polecam”

Zajęcia w Funky  English są bardzo angażujące i kreatywne. Moja sześcioletnia córka mówi po angielsku całymi zdaniami z akcentem i z niecierpliwością odlicza czas do następnej lekcji.

Moja córka w dwa miesiące w Funky English nauczyła się więcej niż w rok w szkole publicznej.

Polecamy, super zabawa i nauka dla dzieciaków !!!

Call Now Button+48 502 38 22 18