fbpx

O nas

Na kieleckim rynku edukacyjnym działamy od 2014r, ale od zawsze mamy bzika na punkcie anglika….oraz uczenia dzieciaków

Funky English powstało z potrzeby serca. Nie mogliśmy już dłużej czekać i patrzeć jak marnowany jest potencjał dzieci, jak zbyt dużo czasu poświęca się na uczenie ich tylko pojedynczych słówek i piosenek o kotkach, pieskach i migających gwiazdkach, których nie da się zastosować w realu, w prawdziwej rozmowie z rówieśnikami z drugiego końca świata. Postanowiliśmy to zmienić 🙂

Od samego początku stawiamy na nowoczesne metody nauczania zarówno dzieci (od 5 roku życia) jak i młodzieży ze szkoły podstawowej. Wychodzimy poza wszelkie schematy. Jesteśmy głodni nowej wiedzy i ciągle wprowadzamy nowości z rynku edukacyjnego. Na naszych zajęciach znajdziesz ruch, multimedia, eksperymenty oraz projekty międzynarodowe.

Uczymy nie tylko angielskiego. Naszą misją jest również uczenie umiejętności XXI wieku. Uczymy dzieciaki i młodzież współpracy w grupie  oraz przygotowujemy do funkcjonowania w coraz to bardziej globalnym rynku pracy. Chcemy, żeby nasi uczniowie mieli poczucie sukcesu, a rodzicie dobrze zainwestowanych pieniędzy.

Call Now Button+48 502 38 22 18