fbpx

O nas

Funky English to studio językowe organizujące niepowtarzalne kursy języka angielskiego dla dzieci od 4 do 12 roku życia. Nasze lekcje są pełne muzyki, multimediów, nowoczesnych technologii i wspaniałej zabawy. W naszej pracy opieramy się na bardzo żywiołowej metodzie, Genki English.

W proces nauczania angażujemy wyobraźnię, emocje, zmysły, różne style uczenia się oraz zainteresowania naszych podopiecznych. Nie marnujemy czasu na uczenie pojedynczych słów. Uczymy stosowania struktur w kontekście codziennych sytuacji. Ciągłe zaangażowanie ucznia w zadania ruchowe, ćwiczenia, śpiewanie, pracę z komputerem czy komórką sprawia, że dzieci nigdy się nie nudzą, a efekty nauczania są oszałamiające.

Dodatkowym atutem naszych zajęć jest to, że nawet najmłodszym dzieciom pokazujemy różnorodność kulturową oraz to, że celem uczenia się języka obcego jest komunikacja w sytuacjach z życia codziennego. Udaje się nam to poprzez organizowanie warsztatów kulinarnych, plastycznych, kulturowych oraz projekty wideo z uczniami z odległych zakątków świata, np z Japonii czy Tajlandii.

Wyzwalamy twórczość i samodzielność. Dbamy, aby nasi uczniowie oprócz wspaniałych kompetencji językowych opanowali również umiejętności, które ułatwią im start w dorosłe życie. A wszystko to po angielsku, z jedynym w Kielcach licencjonowanym lektorem metody Genki English !!!

Wykaz licencjonowanych placówek Genki English znaleźć można tutaj.

GE KAMILA KARCZEWSKA LGET-page-001

Jesteśmy laureatem plebiscytu na najlepszą szkołę językową w Kielcach.

Przeczytaj więcej o plebiscycie.

Z nami Twoje dziecko:

  •  pokocha język angielski
  •  nabierze pewności siebie w posługiwaniu się językiem mówionym
  •  nauczy się mówić po angielsku wzorując się na wymowie rodowitych użytkowników języka angielskiego.
  •  zdobędzie solidne podstawy znajomości języka, co niewątpliwie zaowocuje w przyszłości
  •  dowie się, że angielski to nie tylko przedmiot w szkole, ale przede wszystkim medium komunikacji we współczesnym świecie

 

Twój szkrab będzie mówił, śpiewał po angielsku i błagał o jeszcze więcej lekcji  w Funky English!!!

 

Call Now Button+48 502 38 22 18