Zajęcia dla przedszkolaków i klas I-III

Kursy języka angielskiego dla dzieci od 4 roku życia oraz klas 1-3 metodągenki

Genki English ,to metoda, która zrewolucjonizowała sposób nauczania języka angielskiego. Dzieci kochają te lekcje za super zabawę, a rodzice za super efekty. Dzieci uczą się mówienia pełnymi zdaniami, wzorem do powtarzania nowych struktur jest native speaker.

Zajęcia nieustannie angażują ucznia poprzez wykorzystanie rewelacyjnej tematyki, multimediów oraz interaktywnych ćwiczeń.
Na każdym poziomie kursy wprowadzają nowe słownictwo i zagadnienia gramatyczne, a powtarzanie całości poznanego wcześniej materiału pozwala na jego bardzo dobre utrwalenie i zapamiętanie (więcej info tutaj)

Zajęcia 1×50 minut lub 2×50 minut

 

Kursy metodą Genki English to:

• nowoczesne, multimedialne narzędzia umożliwiające ciekawą naukę w domu oraz śledzenie postępów dziecka (NOWOŚĆ !!!)

• motywujące do nauki kolorowe karty pracy rozwijające kreatywność dziecka

• kontakt z rówieśnikami z zagranicy w języku angielskim (tylko u nas!!!)

 

Dodatkowo nasi uczniowie będą mieli możliwość nagrania płyty z piosenkami z kursów Genki English.

DLA UCZNIÓW KLAS 0-3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 9 ORGANIZUJEMY PORANNE I POPOŁUDNIOWE KURSY DOPASOWANE DO ICH PLANU ZAJĘĆ. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DARMOWEGO ODBIORU I ODPROWADZENIA DZIECKA NA ŚWIETLICĘ SZKOLNĄ.  OCZYWIŚCIE W KURSACH MOGĄ BRAĆ UDZIAŁ RÓWNIEŻ OSOBY SPOZA SZKOŁY 🙂 Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Bardzo sedecznie zachęcamy do udziału w bezpłatnej lekcji pokazowej, na której będzie można zobaczyć na czym polega metoda oraz jak entuzjastycznie dzieci na nią reagują. Lektor objaśni zamysł naszych kursów oraz odpowie na Państwa pytania.

 

genki